Підтримка +38 067 362-05-42
Приєднатися
3 тези для партнерів
Просування бренду та продуктів

Свій серед своіх - так можна сказати про наших ділових партнерів.

Вигоди
Партнерство з лідерами галузі

Ми пропонуємо ефективну взаємодію з професіоналами ресторанної галузі.

Доєднатись
Репутація та імідж бізнесу

НРАУ - це новий рівень вашого бізнесу.

Детальніше

Наші партнери

«Бетта-Сервіс» - національний постачальник професійних комплексних рішень для гігієни і чистоти: паперові та витратні матеріали ТМ Kimberly-Clark Professional, Tork, Katrin, ЧИТАРО; професійна хімія і системи дозування ТМ Diversey, Tana Professional; техніка для прибирання ТМ Taski, IPC, UNGER; професійний інвентар ТМ Vileda Professional, Filmop, Vikan та господарча група товарів ТМ Vileda Professional, Filmop, ЧИТАРО. Асоційований партнер міжнародної організації INPACS.

Сьогодні «Бетта-Сервіс» - це 15 років успішної роботи, 14 продуктових брендів провідних світових виробників у портфелі, продукція власної торгової марки компанії «ЧИТАРО», більше 10 000 позицій в асортименті, міжнародні стандарти роботи в сфері чистоти і гігієни, активна підтримка впровадження системи «Аналізу ризиків та критичних контрольних точок (HACCP)» в Україні. Географія компанії – 14 операційних центрів, які дозволяють бути присутнім у всіх куточках країни.

Комплексні рішення та індивідуальний підхід у роботі для успішного бізнесу клієнта!
НУХТ: Національний університет харчових технологій – потужний навчально-науковий комплекс, знаний і глибоко шанований не лише в Україні, але й далеко за її межами. Це єдиний в Україні вищий технічний заклад освіти, у якому здійснюється підготовка висококваліфікованих фахівців різних освітньо-кваліфікаційних рівнів – від «молодшого спеціаліста» до «магістра» – для високотехнологічних галузей економіки.

НУХТ надає сучасну європейську освіту, адже навчальні плани, за якими в університеті готують і «бакалаврів», і «магістрів», приведено у відповідність до європейських.

Національний університет харчових технологій – завжди в авангарді кращих світових освітніх новацій!

Просування бренду та продуктів

Впізнаваність

Кожен партнер має можливість заявити про свій бренд, продукт чи послугу найкращим рестораторам України. Ми розробляємо Supplier Guide для зручності роботи наших учасників з партнерами.

Презентація

Проведення закритих дегустацій, презентації нових продуктів чи послуг. Експозиція бренду може бути частиною вашої маркетингової стратегії, HR бренду та відносин з будь-якими стейкхолдерами.

Пропозиціі

Можливість запропонувати спеціальні дисконти та особливі умови роботи для нашого підприємницького середовища, проведення закритих розпродажів чи аукціонів тощо.

Партнерство з лідерами галузі

Нетворкинг

Кожен партнер буде запрошений на наші загальні заходи, круглі столи, клуби за інтересами та інші гучні події. Цінність нетворкінгу в колі своіх партнерів зробить ваш бізнес більш ефективним та системним.

Сертифікація

Ми пропонуємо отримати статус сертифікованого партнера нашої Асоціації для ефективної спільної діяльності, репрезентативності для учасників НРАУ та довіри до вашого бренду.

Кооперація

Системна взаїмодія з найуспішнішими рестораторами та іншими учасниками Асоціації дозволить побачити можливості нові вашого бізнесу, розширити асортимент продукції чи послуг, отримати більшу ефективність.

Репутація та імідж бізнесу

Статус

Ми надаємо можливість підкреслити імідж та репутацію вашого бізнесу завдяки приєднанню до НРАУ. Це дозволить вам отримати переваги у взаємовідносинах з учасниками Асоціації, органами влади, іншими підрядниками, ленлордами тощо.

Спонсорство

Ми пропонуємо посилити позиції вашого бізнесу шляхом спонсорства різноманітних події, презентацій, освітніх програм Асоціації. Це буде додатково сприяти досягненню нашіх спільних цілей.

Публічність

Ми надаємо змогу нашим партнерам представити свій бізнес у нашому підприємницькому середовищі, висловити свою думку, отримати доступ до необхідної галузевої аналітики.

Як стати партнером НРАУ

  • 1 крок:
  • Заповнити заявку на сайті, натиснувши кнопку «Приєднатися».
  • 2 крок:
  • Отримати від менеджера всю інформацію про НРАУ.
  • 3 крок:
  • Затвердити заяву на загальних зборах НРАУ.
  • Ви з нами!
Приєднатися