Підтримка +38 067 362-05-42
Приєднатися
4 тези до рестораторів
Захист та відстоювання інтересів учасників

Спільними зусиллями активно захищаємо наших учасників та інтереси всієй ресторанної галузі України.

Детальніше
Статус та імідж

Об'єднуємо найуспішнішіх рестораторів країни.

Доєднатись
Розвиток та ефективність

Розвиваємо бізнес наших учасників завдяки освітнім та інформаційним програмам.

Дізнатися
Нетворкінг та Колаборація
з підприємницьким середовищем

Створюємо системну взаємодію з найкращими експертами та професіоналами ресторанної галузі України та світу.

Вигоди

Як стати учасником НРАУ

 • 1 крок:
  Заповнити заявку на сайті, натиснувши кнопку «Приєднатися».
 • 2 крок:
  Отримати від менеджера всю інформацію про НРАУ та подати заяву на вступ.
 • 3 крок:
  Затвердити заяву на загальних зборах НРАУ та оплатити внески згідно вибраного рівня учаника.
 • Ви з нами!
Рівні участі

Захист та відстоювання інтересів учасників

Захист та адвокація

Ми створюємо юридичний центр підтримки вашого бізнесу. Наші участники можуть звернутися на гарячу лінію або юридичний чат-бот за юридичною порадою до кваліфікованого спеціаліста. Крім того, ми створюємо мережу акредитованих професійних юристів в різних містах країни, до яких ви зможете звернутися за юридичною підтримкою вашого бізнесу. Наша мета - створення системи колективного захисту, в якої кожен з учасників буде почувати себе захищеним силами Національної асоціації.

Лобіювання

Ми маємо впливовість для лобіювання інтересів ресторанного бізнесу.

Плануємо створення законодавчих ініціатив, які поліпшать умови ведення ресторанного бізнесу в Україні. Це і здобуття податкових пільг, і обмеження втручань державних органів у ресторанний бізнес тощо.

Наша мета - створити цивілізований бізнес-клімат та справедливі правила гри для розвитку ресторанної галузі.

Медіація

Національна асоціація є посередником при вірішенні будь-яких конфліктних ситуацій між участниками ресторанної галузі, партнерами, лендлордами та представниками влади.

На нашій платформі ми допомогаємо дійти домовленності, знайти нові можливості та механізми взаємодії які будуть сприяти розвитку ресторанної індустрії.

Нетворкінг та Колаборація
з підприємницьким середовищем

Досвід

Ми організовуємо найцінніший для бізнесу обмін досвідом з найуспішнішими рестораторами країни та експертами. Кейси професіоналів допоможуть розвивати ваш бізнес у потрібному напрямку, уникати помилок, негативних ситуацій.

Ми створюємо клуби спілкування з окремих тематик: маркетинг, HR, фінанси, взаємодія з постачальниками тощо. Досвід кожного може бути корисним для всіх учасників, що зробить ваш бізнес більш ефективним та системним.

Рекомендації та сертифікація

Ми є діловим партнером для кожного з наших учасників, з яким можна спілкуватись, отримувати безцінні поради та рекомендації у будь-яких аспектах ресторанного бізнесу. Як обрати постачальника, підрядника, професійних спеціалістів, до кого можна звертатися, а з ким не варто працювати взагалі.

Ви зможете отримувати якісні послуги від перевірених компаній та спеціалістів. Ми плануємо розробити систему сертифікації (постачальників, підрядників, персоналу...), яка дозволить працівати з найкращими.

Дисконтування

Як учасник, ви отримуєте доступ до ексклюзивних знижок від наших фантастичних партнерів. Завдяки системі спільніх закупівель ви отримуєте найнижчі ціни на продукцію та послуги, необхідні для ресторанного бізнесу.

Система кооперації з підприємницьким середовищем країни та світу дозволить вам зробити унікальний продукт чи послугу для свого бізнесу. Це може бути особливий фермерський український або світовий продукт, нова для ринку послуга, яка відкриє нові можливості для вашого бізнесу.

Статус та імідж

Статус

Ми надаємо можливість підвищити імідж свого бізнесу та свій власний статус завдяки приєднанню до середовища найуспішніших підприємців України.

Як учасник, ви зможете в будь-який момент наголосити причетність вашого закладу чи мережі до Національної ресторанної асоціації. Це дозволить вашому бізнесу мати переваги у взаємовідносинах з органами влади, підрядниками, ленлордами тощо.

Впізнаваність

Кожен учасник має можливість заявити про себе та свої заклади як в Україні, так на світовому рівні. Експозиція бренду може бути частиною вашої маркетингової стратегії, HR бренду та відносин з будь-якими стейкхолдерами.

Публічність

Ми надаємо змогу нашим учасникам винести проблеми бізнесу у публічний простір. Це важко зробити поодинокім підприємцям, але можливо вирішити силами Національної асоціації. Ми створюємо платформу, в якій кожен учасник зможе висловити свою думку і донести проблеми свого бізнесу. І ці думки та проблеми будуть не тільки почуті, а й отримають необхідну для вирішення публічність.

Розвиток та ефективність

Новини та тренди

Ми пропонуємо отримувати інсайти та бенчмарки для всіх наших учасників на всіх наших каналах: на сайті, соц.мережах, на нашому ютуб-каналі.

Ми даємо можливість підвищити свій рівень професійності та отримати інформацію, якої немає у відкритому доступі.

Це інформація про розвиток бізнесу в УКраїні та світі, актуальні публікації та репортажи зі світових та українскиї подій у ресторанній галузі, інтерв'ю зі знаковими персонами та експертами.

Освіта

Ми пропонуємо розвиток особистої та колективної компетентності завдяки освітнім програмам наших сертифікованих партнерів. Важливі знання та досвід професіоналів допоможуть розвинути ваш бізнес. Ми плануємо створювати події для рестораторів, шеф-кухарів, менеджерів ресторанів та кафе. Наші спікери - це найуспішніші ресторатори та експерти країни та світу, люди з величезним досвідом та вмінням системної побудови бізнесу. Ми концентруємо системну базу знань для рестораторів та персоналу ресторанів наших учасників.

Аналітика

Ми пропонуємо доступ до ексклюзивних аналітичних даних та актуальних галузевих досліджень, які не знайти у відкритому доступі. Це допоможе вашому бізнесу розуміти загальну та локальну картину ринку, робити потрібні висновки та формувати власну стратегію. Ми створимо аналітичний центр НРАУ.

На період становлення Асоціації наша діяльність та активності відображені в нашій дорожній карті. Для участі в розбудові Асоціації діють наступні рівні.

Асоційований рівень
1 000грн/місяць
 • 0 голосів
Приєднатися
Перший рівень
2 500грн/місяць
1 750*
 • до 500 м2
 • 1 голос
Приєднатися
Другий рівень
5 000грн/місяць
3 500*
 • до 2000 м2
 • 2 голоси
Приєднатися
Третій рівень
7 500грн/місяць
5 250*
 • до 5000 м2
 • 3 голоси
Приєднатися
Четвертий рівень
10 000грн/місяць
7 000*
 • понад 5000 м2
 • 4 голоси
Приєднатися
Вже зараз наші учасники можуть приєднуватись до нашої спільноти, приймати активну участь у діяльності наших платформ. Ваша участь потрібна для стратегічного розвитку ресторанної галузі. Доєднуйтесь!
*Тариф для міст окрім Київ, Харків, Дніпро, Одеса, Львів