Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Про учасника - Андрій Романенко

Продовжуємо знайомити вас з учасниками Національної ресторанної асоціації. Сьогодні хочемо розповісти про Андрія Романенка, директора компанії Domino’s Pizza Ukraine.

Domino’s Pizza — міжнародна мережа піцерій, заснована в США в 1960 році, яка налічує більше як 18 тисяч закладів у понад 90 країнах світу. В Україні компанія працює з 2010 року і нині є лідером у своєму сегменті. Андрій Романенко очолює компанію Domino’s Pizza Ukraine з моменту її відкриття.
За 11 років діяльності Domino's Pizza в Україні було відкрито понад 60 закладів мережі у Києві, Одесі, Чорноморську, Львові, Броварах, Ірпені, Софіївській Борщагівці, Крюківщині. Та компанія постійно розвивається, тож Domino’s Pizza Ukraine має на меті відкритись у кожному місті України.
Ключовими перевагами мережі є високі міжнародні стандарти якості та доставка їжі протягом 30 хвилин. У світі бренд є абсолютним лідером з продажу піци.
Domino’s Pizza Ukraine належить і всеукраїнський рекорд, занесений у Книгу рекордів України. У 2016 році Національний реєстр рекордів України зафіксував рекорд — Найшвидше приготування піци. Час приготування склав 14,7 секунди.
Співробітники мережі Domino’s pizza Ukraine отримують нагороди також і на міжнародному рівні. Так, у 2019 році директорка однієї з піцерій посіла перше місце у міжнародному чемпіонаті Fastest Pizza Maker, чемпіонаті Європи, Африки та Азії на швидкість та вправність приготування піци. А у 2020 році команда Domino’s Pizza Ukraine виборола всі три призових місця у цьому ж міжнародному чемпіонаті.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям