Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Про учасника — Жорж Піонов

Жорж Пионов ресторатор, cпіввласник і CEO керуючої компанії Moderza, яка надає комплексні послуги з управління ресторанними холдингами, консалтингу в сфері ресторанного бізнесу, навчання топ-менеджерів.

У НРАУ Жорж координує платформу маркетингу і комунікацій: відповідає за побудову якісних зовнішніх і внутрішніх комунікацій, а також займається питанням впізнаваності Асоціації і формування її бренду.

George Pionov є визнаним фахівцем і коучем з проблем менеджменту середнього і великого бізнесу. Його компанія Moderza управляє ресторанним бізнесом вже понад 20 років і на сьогодні керує 12 ресторанними проєктами в Україні та ОАЕ (Київ, Харків і Дубай). Брендом-хедлайнером є Argentina Grill (6 ресторанів) – щорічний номінант і найкращий м'ясний ресторан України 2018 з версією премії «Сіль». Крім того, серед проєктів компанії: Little Italy (Київ), Pinzatto (Київ), Щє! (Київ), YoY (Київ), Galaxy (Харків), HenThai (Харків), Dolce (Харків), YeS (Харків), а також служба доставки www.Moderza.Delivery.

Кількість співробітників: більше 500
Загальна площа нерухомості: 6500 метрів
Кількість сплачених податків: 3,5 млн грн

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям