Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Про учасника — Михайло Бейлін

Михайло Бейлін – ресторатор, співзасновник і співвласник мережі ресторанів LaFamiglia, KYIVFOODMARKET і компанії виїзного обслуговування LFC.

У НРАУ Михайло - член наглядової ради, головним завданням якої є забезпечення сталого розвитку організації та стабільності її функціонування. Координує роботу апарату управління НРАУ та несе відповідальність за захист інтересів як самої організації, так її учасників і менеджменту.

З 2012 року Михайло Бейлін є співзасновником і співвласником ресторанної мережі LaFamiglia. LaFamiglia є масштабним продавцем вин у сегменті HORECA в Україні.

Наразі LaFamiglia налічує 13 закладів, серед яких, зокрема, ресторан-енотека з найширшою в Україні винною картою Vino E Cucina, а також Vero Vero, Bigoli, Zafferano, Piccolino, Trattoria Zucca, Toscana Grill, Semifreddo, ресторан кавказької кухні «Кувшин», ресторан української кухні «Хуторець на Дніпрі» та Catch – ресторан в сегменті fine dining із фокусом на моногрупу морепродуктів і найширшим асортиментом шампанських вин у східній Європі.

У 2019 році Михайло Бейлін став співзасновником KYIVFOODMARKET - першого преміального фудмаркету в центральній і східній Європі, та бару «Молодість».

Кількість співробітників: 1000

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям