Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Про учасника — Сергій Гусовський

Продовжуємо знайомити вас з учасниками НРАУ. На черзі Сергій Гусовський – ресторатор, політик, член наглядової ради Києво-Могилянської Академії та член ради директорів Фонду Східна Європа.

У НРАУ Сергій є координатором Правління Асоціації, а також координує платформу GR (відносин з органами державної влади) та лобіювання. Платформа впроваджуватиме справедливі та зрозумілі правила ведення ресторанного бізнесу на державному рівні, а також буде забезпечувати передумови для виходу із тіні.

Починаючи з 2011 року Сергій є партнером групи Ресторани Гусовських, співвласником якої є його рідний брат Євген. Наразі Ресторани Гусовських представлено у Києві італійським рестораном Osteria Pantagruel, неаполітанською піццерією Napule, рестораном високої грузинської кухні Шоті, рестораном сучасної кухні Тель-Авіва Adelle, італійським кафе O’Cafe та літнім кафе європейської кухні «Фонтан». Ресторан Osteria Pantaguel, до речі, в грудні 2020 року відсвяткував 25-річчя з дня відкриття, і є одним з небагатьох закладів-довгожителів у Києві.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям