Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Про учасника — Тарас Середюк

Продовжуємо знайомити вас з учасниками НРАУ. Сьогодні розповідаємо про ресторатора Тараса Середюка.

У НРАУ Тарас координує платформу стратегічного розвитку і співпраці. Місія платформи – зробити Асоціацію найбільш репрезентативною та впливовою в галузі в Україні. Зокрема, налагодити співпрацю з МЕРТ і міжнародними донорськими організаціями, а також налагодити контакти із Посольствами країн-постачальників.

Ресторанний бізнес для Тараса Середюка розпочався з відкриття по франшизі ресторану «Якіторія» в Харкові в 2006 році. Вже за два роки, в 2008 році, він відкрив перший ресторан MAFIA в Харкові. Нині MAFIA є найбільшою мережею ресторанів італійської та японської кухні в Україні. На сьогодні мережа налічує більше 30 ресторанів в Києві, Харкові та Дніпрі. Також є франчайзингові ресторани в Миколаєві, Чернігові, Лубнах і Маріуполі. У 2019 році мережа MAFIA отримала нагороду «Вибір року» як найкраща мережа ресторанів італійскої кухні.

Окрім ресторанів MAFIA та «Якіторія» Середюк також є співвласником мережевих закладів CASTA і Georgia, ресторанів преміум-сегменту BAO і NAM у Києві та Brilliant Bar у Харкові.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям