Підтримка +38 067 362-05-42
Приєднатися
Chef-Chef - майстер-клас для шеф-кухарів

Chef-Chef - лекційно-практичний майстер-клас від провідних шеф-кухарів України "Прогресивна випічка: від хліба до десертів у ресторані" пройде 29 травня в Premier Hotel Odesa!

Захід для кухарів, шеф-кухарів, кондитерів, гастроентузіастів, де ви зможете отримати не лише теоретичні знання з актуальних тем гастрономії, перейняти досвід та надихнутися новими стравами та подачами, а й матимете можливість продегустувати кожну страву, що заявлена шефом.
Серед спікерів є справжні метри гастрономії: Ігор Лаврешин, Єліна Бойко, Віталій Колошиць, Оксана Четвертіновська, Сергій Пастух, Макс Пустовіт, а також Дмитро Бахта, який розкаже про створення кулінарної книги та презентацію страв, і Олена Миро, яка поділиться досвідом ефективного контролю витрат у барах та ресторанах.
На майстер-класі спікери говоритимуть про секрети ремісничого хліба на заквасці без переобладнання кухні, про сезонні десерти та про механізацію техпроцесів, про піцу з локальних продуктів та про хліб за технологією Bake&Chill.
На вас чекають авторські техніки провідних шеф-кухарів країни, нетворкінг з експертами індустрії, дегустація кожної заявленої шефом страви та доза натхнення, що посприяє розвитку вашої справи!
Переходьте на сторінку Creative Chefs Summit для більш детальної інформації.
Дата - 29 травня
Місце - Premier Hotel Odesa (вул. Академічна, 32, Одеса)
Квитки та деталі - на сайті https://chefs-summit.com/chef-chef-odesa-2023/
або за телефоном +380 93 522 72 85

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям