Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
В Україні створять клуб HR директорів

Національна ресторанна асоціація України ініціює створення клубу HR директорів. Рішення було ухвалено під час засідання НРАУ.

Кураторкою клубу призначено Анну Козаченко, засновницю закладів Milk Bar, Dogs and Tails, Good Girl, Pinzaza у Києві. Учасниками клубу можуть стати члени Асоціація.

Клуб має покращити роботу HR директорів, які працюють у ресторанній сфері. Перше засідання відбудеться вже 2 червня. На цій зустрічі буде визначено план і напрямки роботи, періодичність зустрічей, основний біль та інші організаційні питання. Модераторкою зустрічі виступить Тетяна Петруха, міжнародний бізнес-тренер (Erickson International), HR практик.

Вхід на захід лише за попередньою реєстрацією. Оскільки на першій зустрічі будуть обговорюватися виключно організаційні питання, для більшої продуктивності буде прийнято не більше 15 осіб. Тож захід зможуть відвідати лише перші перших 15 чоловік у списку. Зареєструватися можна за посиланням.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям