Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Як діяти закладам під час сигналу "Повітряна тривога"

Рекомендації щодо здійснення заходів у випадку оповіщення про загрозу виникнення надзвичайних ситуацій (сигнал «Повітряна тривога»).

Статтею 20 Кодексу цивільного захисту України передбачено завдання і обов’язки суб’єктів господарювання у сфері цивільного захисту, зокрема, до яких належить забезпечення виконання заходів у сфері цивільного захисту на об’єктах суб’єкта господарювання, організація та здійснення під час виникнення надзвичайних ситуацій евакуаційних заходів щодо працівників та майна суб’єкта господарювання. 
Також до функцій суб’єкта господарювання слід віднести і оповіщення працівників та відвідувачів закладу про загрозу виникнення надзвичайної ситуації (ст. 30 КЦЗ України).
Статтею 130 КЦЗ України передбачено обов’язок суб’єкта господарювання розробити план реагування на надзвичайні ситуації (якщо кількість працюючого персоналу перевищує 50 осіб), або інструкцію щодо дій персоналу суб’єкта господарювання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій (якщо кількість працюючого персоналу дорівнює, або менше 50 осіб).  
Таким чином, суб’єкту господарювання, діяльність якого передбачає прийом відвідувачів рекомендується:
1) забезпечити наявність розробленої та доведеної до відома працівників інструкції* щодо дій персоналу суб’єкта господарювання у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій, або плану реагування на надзвичайні ситуації (в залежності від кількості працюючого персоналу);
2) забезпечити наявність розробленого маршруту евакуації до найближчого укриття як для персоналу, так і для відвідувачів. Такий маршрут евакуації має бути доведений до відома працівників, а також має бути у доступному для відвідувачів місці розміщена інформація про найближче укриття;
3) мають бути призначені відповідальні особи за оповіщення, евакуацію, збереження майна та інші передбачені інструкцією дії, а також порядок і графік чергування на випадок відмови або неможливості сторонніх осіб та відвідувачів залишити заклад;
4) під час сигналів «Повітряна тривога» повинно бути здійснене негайне оповіщення персоналу та відвідувачів про загрозу виникнення надзвичайної ситуації;
5) забезпечити чергування персоналу, у випадку відмови відвідувачів полишати заклад під час сигналів «Повітряна тривога» та направлятись в укриття або неможливості евакуації.
Щодо відповідальності:
1) Наразі відповідальність безпосередньо за ігнорування сигналів «Повітряна тривога» законодавством не встановлена, однак у разі настання негативних наслідків, що буде пов’язано з життям та здоров’ям людей (працівників, відвідувачів), дії (бездіяльність) відповідальної особи (власника чи керівника закладу) можуть оцінюватись у кримінальному провадженні як підстави для притягнення до відповідальності.
2) Зареєстровано законопроект 7546 (https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/pubFile/1397396) щодо запровадження кримінальної відповідальності за порушення законодавства у сфері цивільного захисту, вчинене в умовах воєнного стану. Однак, на даний час відповідний закон Верховною Радою не прийнятий.
3) У липні 2022 року регіональні структури ДСНС України випустили ряд рекомендацій для торгово-розважальних центрів (ТРЦ) у разі сигналу «Повітряна тривога» щодо обмеження роботи ТРЦ. У випадку розміщення закладу у ТРЦ для уникнення цивільно-правової відповідальності за договором оренди слід керуватись умовами договору оренди та правилами ТРЦ, які в контексті питання слід проаналізувати з точки зору: 
- чи зобов’язаний орендар відповідно до положень конкретного договору оренди виконувати правила ТРЦ;
- чи міститься в правилах ТРЦ вимога щодо необхідності припинення роботи орендаря під час сигналу «Повітряна тривога»;
- в разі відсутності в Правилах ТРЦ, які були додатками до відповідних договорів оренди, вимоги щодо необхідності припинення роботи орендаря під час сигналу «Повітряна тривога» необхідно зрозуміти чи вносились до правил ТРЦ відповідні зміни та чи були вони доведені до орендаря.
________________
* Зразок інструкції - Додаток 7 до Методрекомендацій посадовим особам з питань цивільного захисту з організації цивільного захисту на суб’єкті господарювання по місту Києву, схвалених протоколом ДСНС від 14.11.2017 р. №10

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям