Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
У НРАУ розпочав діяльність Антикризовий клуб

11 серпня 2022 року відбулося перше онлайн засідання Антикризового клубу НРАУ під керівництвом відомої рестораторки Марії Дідковської (ресторан Citronelle та бар Saint Bar, Київ). У засіданні взяли участь ресторатори - учасники НРАУ з різних регіонів України.

Учасники першого засідання презентували свої заклади, розповіли про стан справ, актуальні проблемні питання. Ресторатори поділились досвідом волонтерства, виходу із кризових станів та планами щодо комерційної діяльності. Було обговорено: проблеми з кваліфікованим персоналом, питання роботи закладів під час «Повітряних тривог» та падіння потоку гостей.
Олег Бублик (СЕО ресторанів Giannivino, Гостерия хата Подопригора, Annapavlova buffet) розповів про роботу закладів у Дніпрі. Їхній досвід показує, що люди прагнуть відволікатись від важких новин та переключатись на атмосферне спілкування з близькими. 
Ольга Жарова (керівник проектів) та Катерина Горбоконь (СЕО) із Ресторанів Савви Лібкіна розповіли про ситуацію в Одесі, як на кількість гостей впливають воєнні новини, яким чином заклади проводять планування та бюджетування, як їм паралельно вдається проводити просвітницьку роботу із представниками іноземних організацій та ЗМІ.
Тарас Ковальчук (Леліва, Лисий, КульБаба, Тернопіль) поділився ситуацією на Заході України, розширенням аудиторії закладів за рахунок проведення денних дитячих таборів.
Дмитро Погребицький (Pesto Cafe, Київ) та Олександр Довгалюк (Mafia, Casta, Чернігів) розповіли про проблеми роботи закладів у ТРЦ, про зміни у купівельній спроможності клієнтів та зміни у меню.
Ольга Насонова ("Ресторанний консалтинг", Київ) поділилась свіжою аналітикою ринку ресторанних послуг в Україні.
Насамкінець Марія Дідковська поділилась власними секретами залучення та утримання клієнтів. 
Учасники домовились проводити робочі зустрічі щотижня. Якщо Ви в темі та зацікавлені у тому, щоб долучитись до наступних зустрічей - пишіть нам: nrau.info@gmail.com

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям