Підтримка +38 067 362-05-42
Приєднатися
Зустрічі НРАУ: Ігор П'єх, співвласник "Бюро Вин"

Шановні ресторатори! 13 квітня ми провели онлайн зустріч НРАУ з Ігорем П'єхом, співвласником ТОВ "Бюро Вин" (TM "GOODWINE") та учасником Асоціації. Пропонуємо дізнатися, як компанія пережила перші місяці війни, що змінилось у бізнесі, а також ознайомитися із тенденціями на ринку вина.

Сьогодні до ТОВ "Бюро Вин" входять 11 ресторанів, ІТ- та логістична компанії, власне виробництво продуктів, обжарка кави. Проте основний бізнес – це імпорт вина, алкогольних напоїв та продуктів здорової їжі. 
Не зважаючи на розбомблений склад на початку війни та знищення 2 мільйонів пляшок вина, компанія відновилась та продовжує свою діяльність. А пляшки, які вціліли під двох метровим шаром скла, реалізували під девізом «Вина, які вижили». Проекти, що відкрилися першими, один з них винний бар Bad Boy на Лівому березі, показали найкращі результати. Тому Ігор зробив для себе висновок: у перекладі з китайської мови війна має два значення: і друге з них – це можливості.
За словами Ігоря, сьогодні ринок вина переживає кризу, подібну до минулорічних. Подорожчала логістика від 20 до 50% та розхідні матеріали: пляшки, корки, фольга, етикетки. Причиною підвищення ціни є й подорожчання електроенергії у Європі в 2 рази. Це вплинуло на собівартість вин: бюджетні вина подорожчали більше, оскільки питома вага розхідних матеріалів у їх собівартості вища. Дорогі вина подорожчали менше - лише на 5 - 15%.
Все більшої популярності набувають українські вина, які гарно продалися на експорт і здійснили прихід валюти в країну, тому їх залишків вже не вистачає.
У планах на майбутнє Ігор називає розвиток Фуд-холу на території придбаного заводу Тетра-Пак з відкриттям 10-15 різнопланових ресторанів та проведення наприкінці травня фестивалю натуральних вин у Львові з влучною назвою «Винороби з яйцями», які наважаться приїхати в Україну під час війни.
Успіх компанії «Бюро вин» Ігор пояснює прагненням до максимальної ефективності кожного менеджера. ТОВ «Бюро вин» на 100% "біла" компанія, яка у 2021 році заплатила 1 мільярд гривень податків, тому сьогодні важливо, щоб працювала економіка, і всі максимально швидко відновлювалися, а після падіння завжди настає підйом.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям