Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
НРАУ долучилась до проекту «Пункти незламності»

Вже понад 400 ресторанів та кафе по всій Україні долучились до проекту «Пункти незламності», щоб підтримувати українців при виникненні перебоїв зі світлом, водою, зв’язком!

Національна Ресторанна Асоціація України долучилась до проекту Офісу президента та закликала своїх учасників, хто має таку можливість, активно брати участь у проекті. На жаль, далеко не всі заклади самі мають можливості закупити генератори, системи Starlink, перейти на приготування на газу чи дровах. Але в той же час ми отримали багато відповідей від наших рестораторів типу: «нам самим дуже важко, але ми замовили генератор і будемо допомагати іншим, тому ми теж долучимось» або «ми поки не знайшли рішення, але як тільки знайдемо, одразу долучимось». І в такі моменти ми розуміємо, що українці - непереможні! 
На щастя, також є багато закладів, які змогли підготуватись до можливого блекауту і з радістю поділяться теплом - як від генератора, так і від свого серця - із тими мешканцями, які цього потребуватимуть. 
Висловлюємо велику подяку кожному, хто долучився та закликаємо й інших рестораторів, які мають таку можливість, стати Пунктом незламності українців цієї суворої зими.
Залишайте свою заявку на участь прямо зараз за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfG-0heApCaRKCvNoLEEkjjzPqYZya_iSISF3MT9Oj55ffaaQ/viewform
Борімося, не здаємося та бережімо один одного! Все буде Україна!

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям