Підтримка +38 067 362-05-42
Приєднатися
Звіт роботи НРАУ за І квартал 2023 року

У 1-му кварталі 2023 року, не зважаючи на відключення електроенергії, води, перебої із опаленням, часті повітряні тривоги, а в великій кількості регіонів, ще й ракетні обстріли, реальний бізнес був налаштований на виживання, утримання позицій, підтримку персоналу та служінню Клієнту. Національна ресторанна асоціація України продовжувала збирати, організовувати, опитувати рестораторів та реагувати на нові виклики.

НРАУ залучено нового юриста для посилення юридичного напрямку. За перші три місяці своєї роботи юрист підготувала дайджести із підбіркою нововведень, а також корисними порадами рестораторам, як діяти згідно із законом та не на шкоду власному бізнесу при постанові співробітників на військовий облік, під час перевірок Держпродспоживслужби, як діяти при зміні назви вулиці, на якій зареєстрований заклад, тощо. Юридична служба НРАУ розробила проекти та звернення по питаннях утримання 2% ставки податку для ресторанної галузі, щодо 50% знижки на паркомісця у Києві, скорочення комендантської години у Києві, запропонувала декларативний метод оформлення встановлення літніх майданчиків у Києві. Офіційні листи надіслані відповідним держорганам, очікуємо на їхню реакцію.
Як завжди, кожного вівторка проводились відкриті засідання Правління Асоціації для прийняття рішень та координації діяльності.
В рамках Платформи стратегічного розвитку відбулись онлайн зустрічі із психологами Вячеславом Халанським та Оксаною Матласевич. З учасниками НРАУ були обговорені питання психологічної підтримки себе та своїх працівників, уникнення та профілактика вигорання.
16 лютого була проведена велика онлайн зустріч у форматі Open Talk за модерацією Михайла Бейліна та Миколи Бляшина, спікерами виступили: Анна Козаченко, Алекс Купер, Дмитро Погребицький, Олег Бублик. Учасники обговорили: ресторан як місце позитивних емоцій, поділились досвідом відкриття нових закладів у Львові та за кордоном, обговорили шляхи збільшення прибутку та зменшення витрат у поточній ситуації.
Продовжив свою активну діяльність клуб Андрія Магалецького «Ресторанне рагу». Було проведено всього чотири засідання по темі «Персонал», завершальною темою була «ПТСР у працівників», де психологи та HR обговорювали нові виклики бізнесу та психологічному стану працівників, спричинені війною. У березні ми розпочали наступний великий блок за темою «Маркетинг та комунікації». На зустрічі запрошуються відомі експерти, готові поділитись набутим досвідом, а також відповісти на запитання рестораторів. 
ТОВ «Бетта Сервіс», офіційний Партнер НРАУ, провів вебінар на тему: «Організація системи чистоти і гігієни на підприємстві, згідно із стандартами НАССР», залучивши найкращих власних спеціалістів до розкриття теми. Плануємо подальшу співпрацю та наступні корисні лекції у сфері чистоти та гігієни. 
НРАУ продовжує співпрацю із Hoteliero та радо запрошує зустрітись на Ukrainian Gastro Show, що відбудеться офлайн 24 квітня у Києві. 
13 квітня о 16:00 запрошуємо на онлайн зустріч для учасників НРАУ із Ігорем П'єхом, співвласником ТОВ "Бюро Вин" (TM "GOODWINE") по темі стану винного ринку України та його перспектив. 
Дякуємо усім, хто приєднується, робить вклад у нашу спільну справу та вірить у покращення, які чекають на об’єднаних гравців ресторанного бізнесу!
Слідкуйте за новинами у наших соцмережах:  NRAU_FB , NRAU_Insta  
Дякуємо, що Ви з нами!

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям