Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Підсумки роботи НРАУ за четвертий квартал 2022 року

У 4-му кварталі 2022 року Національна ресторанна асоціація України продовжила активну діяльність щодо підтримки, інформування, реагування на виклики ресторанного бізнесу України.

Як завжди, кожного вівторка проводились засідання Правління Асоціації для прийняття рішень та координації діяльності.
15 жовтня пройшов великий онлайн захід від наших партнерів, Telegram каналу «Реве та стогне ресторатор», де серед спікерів був і член Спостережної ради НРАУ Дмитро Подопригора, який розповів про свій досвід ведення бізнесу в умовах війни.
В рамках Платформи стратегічного розвитку, були проведені онлайн зустрічі із відомим маркетологом Андрієм Федорівим та засновницею Школи сервісу № 1 в Україні Анастасією Владичинською.
Розпочав свою діяльність клуб Андрія Магалецького «Ресторанне рагу». Кожної другої середи проводяться відкриті засідання з рестораторами, за участю як власних, так і запрошених спікерів. Вже було проведено три засідання по темі «персоналу», з 26-го січня плануємо продовжувати зустрічі.
Проект «Підтримай українське!» провів онлайн зустрічі із виноробами з метою популяризації українських виробників та налагодження контактів між виробниками та рестораторами. За координацією Олега Кравченка наші учасники змогли прослухати презентації та особисто познайомитись із Сергієм Стаховським, власником Stakhovsky Wines, Олександром Мересієм, директором з продажів Chateau Chizay, Ігорем Петренком, власником Biologist.
НРАУ також має на меті передачу практичних знань студентам профільних вузів, популяризацію ресторанної сфери серед абітурієнтів, студентів, шукачів роботи. Ми підписали Меморандум із Національним університетом харчових технологій щодо співпраці та проведення спільних проектів. Учасники робочої групи провели ряд зустрічей із представниками НУХТ та наразі готують програму для комплексної та тривалої підготовки студентів.
Антикризовий клуб під координацією Марії Дідковської продовжив активну роботу. За квартал було проведено 4 засідання, на яких разом із юристом НРАУ Андрієм Смірновим були обговорені питання: дотримання та можливості подовження комендантської години в містах України, зміни до КЗпП та вплив їх на роботу закладів, робота під час повітряних тривог, можливості співпраці з міжнародними кулінарними школами, проведення майстер класів для шефів, проектна співпраця НРАУ з різними українськими компаніями, робота у новорічну ніч.
Юридичний центр НРАУ підготував та розмістив 6 юридичних дайджестів та роз’яснень. Юрист НРАУ брав активну участь у засіданнях Антикризового клубу.
НРАУ розпочала співпрацю з інтернет виданням НВ.Бізнес. Нами підготовлено 3 статті із коментарями наших учасників щодо поточної ситуації їхніх бізнесів та шляхи подолання нових викликів.
ТОВ «Бетта Сервіс» - національний постачальник професійних комплексних рішень для гігієни і чистоти – став офіційним Партнером НРАУ. У грудні компанія провела онлайн презентацію своїх послуг, а вже 25 січня плануємо вебінар за участю спеціалістів «Бетта-Сервіс» на тему: «Організація системи чистоти і гігієни на підприємстві згідно стандартів НАССР». 
НРАУ стало інфо партнером благодійного проекту ТМ «Молокія» у Києві з випікання сирників та передачі їх пораненим військовим, які знаходяться в оному із київських госпіталів.
Також під координацією офісу НРАУ за запрошенням Офіса Президента учасники НРАУ, які мали таку змогу, приєднались до проекту «Пункти незламності» по всій Україні задля підтримки населення на випадок тривалих відключень електрики через військові дії.
Дякуємо кожному із вас за Вашу роботу, активність на зустрічах, підтримку Асоціації та одне одного!
Слідкуйте за новинами на нашому сайті: NRAU_Website та у соцмережах: NRAU_FB та NRAU_Insta
Дякуємо, що Ви з нами!

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям