Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Підсумки роботи НРАУ за третій квартал 2022 року

Національна ресторанна асоціація України активізувала роботу у липні 2022 року. Були відновлені зустрічі Клубів та Платформ, започатковані нові Клуби із залученням учасників НРАУ та активних рестораторів для обговорення та вирішення актуальних питань галузі у військовий час.

Новий Антикризовий клуб під координацією Марії Дідковської провів 4 онлайн засідання для обговорення поточних викликів таких, як: проблеми із кваліфікованим персоналом, із постачальниками, робота закладів під час обмежень, що зумовлює військовий стан, зростання витрат та зниження купівельної спроможності відвідувачів, тощо. Учасники-представники різних регіонів України та різних типів закладів постійно обмінюються актуальним досвідом та новинами галузі. Зустрічі проходять онлайн кожен другий четвер о 16:00.
Крім того, були проведені онлайн зустрічі в рамках Платформи стратегічного розвитку, координатор Тарас Середюк. У серпні надзвичайно позитивно учасники НРАУ зустріли гостя, Голову Правління банку «Восток» Вадима Мороховського. Банкір поділився своїми прогнозами економічної ситуації в Україні, а також висловив власну думку щодо можливих заходів задля процвітання ресторанного бізнесу. Наразі проводимо переговори із Андрієм Федоровим, найвідомішим маркетологом України, та Анастасією Владичинською, яка розпочала революцію сервісу в Україні і започаткувала Першу школу сервісу в Києво- Могилянській бізнес школі, щодо їхньої участі у найближчих онлайн заходах.
Також НРАУ взяла участь у проєкті компанії Restetika щодо зібрання та оприлюднення аналітичних даних по роботі закладів ресторанної галузі у воєнний стан. Посилання на відео із презентацією результатів є на нашому сайті та на сторінці у Facebook.
Новий клуб за координації Андрія Магалецького «Ресторанне рагу» вже на фінальній стадії підготовки. З 19 жовтня стартуємо із абсолютно новим форматом. Засідання Клубу плануються у відкритому онлайн форматі кожну другу середу. Слідкуйте за анонсами у всіх наших каналах комунікації.
Абсолютно новий проект, яким ми особливо пишаємось, був започаткований у серпні під назвою «Підтримай українське!». Основна мета – популяризація українських виробників та налагодження контактів між виробниками та рестораторами. Вже проведено 2 зустрічі по темі виноробства. За координацією Олега Кравченка, ми успішно стартували із онлайн зустрічі із президентом Асоціації крафтових виноробів України Світланою Цибак, а нещодавно прослухали презентацію від власника ТМ «Колоніст» Івана Плачкова та надихнулися його розповідями про власний продукт.  Наразі плануємо наступні зустрічі із виноробами, про які афішуємо у загальній групі NRA of Ukraine в Telegram.
Юридичний центр НРАУ відновив активну роботу і проводить постійну підтримку учасників Асоціації. За 3й квартал було підготовлено та оприлюднено 9 юридичних дайджестів та роз’яснень. Крім того, було підготовлено ряд юридичних звернень до Кабміну, Мінекономіки, обласних військових адміністрацій щодо спрощення умов праці ресторанного бізнесу у військовий час. 
Починаючи з липня 2022 року, НРАУ підтвердила інфо партнерство із Дія.Бізнес та стала партнером заходу BraveTe у Тернополі.
Також ми стали інформаційними партнерами із Telegram каналом «Реве та стогне ресторатор» задля обміну інформацією між нашими аудиторіями, популяризації НРАУ та залучення нових членів. 15 жовтня планується великий онлайн захід від наших партнерів, де серед спікерів буде і член Спостережної ради НРАУ Дмитро Подопригора.
Слідкуйте за новинами на нашому сайті: https://nraua.org та у соцмережах: Facebook - @nraukraine та Instagram - nraukraine
Дякуємо, що Ви з нами!

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям