Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
НРАУ підтримує учасників галузі в їх благодійній діяльності під час війни

За останні місяці війни НРАУ забезпечено управління 300 тисячами гривень благодійних внесків з метою надання першочергової допомоги отримувачам та харчування постраждалих внаслідок воєнних дій в Україні.

За ці кошти закуплено та доставлено рестораторам Харкова, Києва та Одеси для приготування їжі наступні продукти: майже 4 тони різних овочів, 1,5 тони різних видів м’яса, 150 кг свіже замороженої риби, 1500 курячих яєць, 100 кг круп та сухих продуктів, майже 20 тисяч одиниць одноразового посуду, а також закуплено засоби для миття посуду та для миття підлоги, одноразові рукавички, фольгу й інше.
НРАУ розробила систему звітності та розподілу допомоги, а також контролю за її використанням. 
Харчова допомога надається багатьом волонтерським організаціям та соціальним установам по всій Україні. 
Годують ЗСУ, Тероборону, медиків, поранених, дітей-сиріт, пенсіонерів та звичайних громадян, які опинились у біді. Адже їжа – це ще один спосіб вести війну проти агресора та підтримувати українців під час воєнного стану.
НРАУ висловлює підтримку та вдячність всім учасникам галузі, які щодня і декілька разів на день забезпечують харчуванням всіх, хто потребує.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям