Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Анкетування щодо систем обліку

Шановні ресторатори! Просимо вас взяти участь в онлайн анкетуванні.

CFO Club Ukraine проводить опитування щодо систем обліку, які використовуються підприємцями в Україні. 
Мета опитування - визначити можливості заміни систем російського походження на українські та міжнародні аналоги та допомогти бізнесу відмовитися від продуктів агресора нашої країни. 
Опитування проводиться за підтримки програми USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у співпраці із Офісом з розвитку підприємництва та експорту. 
Ми звертаємося до вас з проханням заповнити цю анкету. Це займе від 10 до 15 хвилин вашого часу. Але це час дуже важливий для нашої країни та для українського бізнесу. Це питання дуже боляче для багатьох підприємців, коли дехто ледь тримається та виборює своє право на існування. На сьогодні більшість компаній використовує системи обліку російського походження. Це несе дуже високі ризики та це розуміє кожен. 
В даному опитуванні ми розробили декілька анкет, для тих: 
- хто користується цими системами, та добре знають що найважливіше потрібно для бізнеса; 
- до власників та керівників компаній, яки сплачують вартість послуг провайдерів та купують ці системи. 
Ми також ретельно вивчаємо, яки альтернативні продукти є сьогодні на ринку, чим вони відрізняються, та чи задовольняють вони всі потреби користувачів.  
Ми обов'язково поділимося з вами загальним результатом опитування. Вам тільки потрібно буде залишити свій e-mail.
За результатами опитування буде сформовано дослідження із описом пріоритетів українського бізнесу при обранні систем обліку. В ньому також наводитиметься інформація для ознайомлення з можливостями міжнародних та українських розробників до розширення їхньої присутності на цьому напрямку та інші важливі дані. 
CFO Club Ukraine створений, щоб об'єднати зусилля найкращих керівників фінансових департаментів українських та міжнародних компаній. Клуб створений з метою сприяння професійному розвитку фахівців в цій сфері, він допомагає розвивати макроекономіку на рівні консультацій та надання знань.
Просимо заповнити анкету до 19.02.2023
Посилання на анкету: https://forms.gle/zJzgsVXEY9KazepQ6

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям