Підтримка +38 067 362-05-42
Приєднатися
«Ресторанне рагу» про айдентику і брендинг

Шановні ресторатори! 22 березня ми провели чергове засідання клубу «Ресторанне рагу» під керівництвом Андрія Магалецького, співзасновника компанії Restetika. Цього разу говорили про маркетинг та комунікації в ресторанному бізнесі.

Своїм досвідом та напрацюваннями у цій сфері поділились запрошені спікери.
Ольга Саражин, графічний дизайнер та бренд-стратег розповіла, на що звертати увагу під час розробки та запуску нового бренду, яких помилок уникати. Ольга створює айдентику та брендбуки для ресторанних закладів. На її думку, засновник перш за все має визначитися з характером бренду, його нішею на ринку, позиціюванням та ключовим меседжем – для чого існуватиме мій заклад?
Не менш важливим є аналіз цільової аудиторії у найдрібніших деталях. Треба дослідити шлях клієнтів до закладу, переваги над конкурентами. Мають значення й чітко сформовані цінності бренду, які передаються персоналу, і кожен працівник, обслуговуючи гостей, проявляє їх у своїй роботі. 
Саме завдяки айдентиці бренд запам’ятовується й створює точки контакту з клієнтом, а їх має бути не менше 10. Ольга наголошує, витягувати заклад з поганої репутації набагато дорожче і довше, ніж з самого початку зробити все точно і правильно.
Додаємо посилання на Instagram Ольги: https://www.instagram.com/with_love_olya/?igshid=YmMyMTA2M2Y%3D
Наступного разу розкажемо про п’ять топ-помилок власників бізнесів при веденні соцмереж від Анни та Олександра Гурченко, SMM спеціалістів з досвідом роботи у понад 100 проектах.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям