Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Як мотивувати персонал

14 грудня відбулося чергове засідання клубу «Ресторанне рагу» за координації Андрія Магалецького, співвласника компанії Restetika та учасник НРАУ. Темою для обговорення стала «Мотивація персоналу» - одна з важливих передумов успішної діяльності будь-якого ресторанного закладу.

Своїм досвідом у цій сфері поділились досвідчені фахівці ресторанного бізнесу та сфери послуг: 
Оксана Камінська, директорка з розвитку мережі "23 ресторани", розповіла, що мотивація розпочинається на етапі першої співбесіди, яка націлена на виявлення людей зі схожими цінності і великим бажанням працювати у ресторанній сфері. Важливо, щоб керівники максимально дбали про своїх підлеглих. Мотивують персонал більше емоціями, враженнями, подарунковими сертифікатами, тому що грошовий бонус дуже швидко знецінюється і переводить відносини на ринковий статус. Також Оксана відповіла на запитання про ставлення керівництва до стосунків між колегами на роботі: загалом, вони не мають політики заперечення, і цим лише збільшують довіру між компанією і співробітниками.
Ірина Магалецька, керівниця Навчального центру Reikartz Hotel Group, презентувала систему матеріальної та нематеріальної мотивації у мережі Reikartz, розглянула таке поняття як "соціальний пакет", як його сприймають співробітники. Спікерка розповіла про конкурси, тренінги, майстер-класи як спосіб мотивації працівників, про можливості зростання в компанії та про систему нарахування бонусів, в якій результат кожного працівника та "оцінка його сумарної корисності" впливає на преміювання всього колективу. Під час військового стану, на жаль, ця система не діє, адже потребує фінансових затрат, що під час війни стає досить складно, але після відновлення нормальної діяльності компанія планує повернутися до мотивації персоналу. 
Світлана Соколова, керівниця відділу HR Ribas Hotels Group розповіла про Рібасики - внутрішню корпоративну «валюту», яку співробітники накопичують за власні успіхи в роботі та обмінюють на різні винагороди: такі, як оплачуваний вихідний, навчання, тренінги, матеріальні подарунки. В компанії дотримуються переконання: щасливий співробітник - щасливий гість, і працюють у цьому напрямі. 
Андрій Магалецький поділився власним досвідом налагодження бонусної системи у закладах, виплати працівникам відсотків з продажів за роботу у понаднормовий час, а також розповів про власні підходи до нематеріальної мотивації: особистий приклад, людяне ставлення, чесність та справедливість. 
Ми надзвичайно вдячні всім, хто взяв участь у засіданні та долучився до обговорення. Плануємо продовжувати блок “Персонал”, а також просимо висловлювати свої побажання щодо тематики наступних засідань клубу “Ресторанне Рагу”. Запрошуємо всіх зацікавлених практикуючих рестораторів кожної другої середи долучатися до активної участі у клубі!
Якщо Ви ще не член НРАУ і бажаєте приєднатися до нашої професійної бізнес-спільноти, пишіть нам на нашу адресу: nrau.info@gmail.com

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям