Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Олександр Савілов. Інтервью про вакцінацію

Працівники ресторанної галузі мають вакцинуватися від коронавірусу. Такої думки дотримується координатор платформи Research & Trends Олександр Савілов.

За його словами, сфера обслуговування є соціальною галуззю, оскільки передбачає контакти людей між собою. Що своєю чергою викликає ланцюгову реакцію: один хворий може заразити десятки інших людей. Саме тому при НРАУ було створено штаб з вакцинації: ресторани-учасники Асоціації можуть подати заявку і безкоштовно зробити щеплення вакциною Pfizer усім працівникам.

«Навіть ті люди, які вже хворіли на covid-19 і мають антитіла, все одно мають зробити щеплення. Бо є штами вірусу, здатні долати ці антитіла. Саме тому так важливо вакцинуватися саме Pfizer, яку безкоштовно надає НРАУ своїм учасникам: ця вакцина є стійкою, наприклад, до індійського штаму "Дельта"», — каже Савілов.

Повне інтерв’ю з Олександром Савіловим щодо ситуації з вакцинацією у ресторанній сфері читайте незабаром у наших соцмережах. Підписуйтеся на нас, аби нічого не пропустити!

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям