Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Аліна Токмиленко, співзасновниця компанії «23 Ресторани»

Продовжуємо знайомити вас з учасниками НРАУ. На черзі – Аліна Токмиленко, співзасновниця компанії «23 Ресторани» й операційна директорка інноваційного центру «Промприлад.Реновація».

«23 Ресторани» представлені сімома проєктами в Івано-Франківську: сімейний ресторан Manufactura, кафе-кондитерська Delikacia, бістро Promfood, коктейльний бар Prombar, італійська тратторія Fabbrica, кав’ярня «Говорить Івано-Франківськ» і громадське кафе Urban Space 100, 80% прибутку якого направляється на реалізацію громадських ініціатив, що розвивають місто Івано-Франківськ.
«Промприлад.Реновація» – інноваційний центр на базі івано-франківського заводу «Промприлад». Тут створюються можливості на перетині освіти, мистецтва, нової економіки та урбаністики. Центр працює як майданчик для апробації та поширення знань. Тут фахівці з різних галузей, професійні та творчі спільноти, а також місцеві компанії можуть здобути новий якісний досвід і розділити його з іншими. 
Кількість співробітників – 158
Загальна площа ресторанів – 608,71

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям