Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Чергова зустріч клубу маркетинг-директорів НРАУ

Провели чергову зустріч Клубу маркетинг директорів НРАУ. Спікером зустрічі став Дмитро Деркач – співвласник «Планета Кіно» та учасник НРАУ.

Під час зустрічі обговорювали бренди, як їх створювати та перетворювати на lovemark, а також обговорювали лояльність до бренду та клієнтський досвід.
Дмитро ділився власним досвідом створення та становлення бренду «Планета Кіно» та Pumpidup, розповідав про відносини з клієнтами та їхню лояльність до брендів. Крім того, Деркач розповів про досвід роботи кінотеатрів у період локдауна, про підтримку фанатів бренду та важливість бути чесними з клієнтами. 
«Скарга від клієнта – це найкращий подарунок. Вона дає розуміння реальних проблем компанії та клієнтських потреб», – впевнений Дмитро.
За його словами, крім новомодних підходів на кшталт діджіталізації, автоматизації та смартфонізації, необхідно не забувати й про особисте спілкування з клієнтом. Не оминули увагою і практичні аспекти бізнеса як от аналітичні інструменти та кейси із досвіду «Планети кіно»: сегментування, позиціонування, канали комунікації тощо.
 Усі учасники зустрічі Клубу мали змогу поставити запитання Дмитру, а також обмінятись досвідом між собою, адже саме підтримка членів Асоціації, відкрите спілкування та взаємодопомога є однією із основних цілей роботи НРАУ.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям