Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Турбота та подяка

Новорічні свята цього року особливі: приправлені тривогами та часто без світла, проте завдяки ЗСУ ми можемо відмічати Різдво та Новий рік у наших домівках. Надзвичайно хочеться подякувати за це нашим захисникам. Тому 26 грудня у Києві відбувся благодійний захід із приготування святкових сирників для поранених бійців.

Компанія Молокія люб'язно надала всі необхідні продукти для приготування солодких страв. Співвласник компанії Restetika та учасник НРАУ Андрій Магалецький виступив натхненником для шефів Олександра Яроша (один із 100 кращих Шефів України) та Тетяни Дяченко (Шеф-кухар мережі ресторанів PESTO CAFE) та очолив цю чудову команду, яка проявила фантазію, старанність та вклала любов у сирники, загальною вагою 15 кілограмів. Кулінарний центр МХП радо зустрів благодійників та надав необхідну для приготування техніку, а головне - електрику).
Наші захисники, які наразі проходять лікування в одному із  військових госпіталів Києва, скуштували приготовані для них смаколики із йогуртами та смузі "Молокія", і ми сподіваємось, що таким чином ми хоч трохи додали їм не лише калорій, але й позитиву та гарного настрою.  Також додатково було передано ще 20 кг сиру для приготування страв у їдальні. Команда організаторів щиро зичить бійцям скорішого одужання, а нам усім - якнайшвидшої Перемоги!
НРАУ інформаційно підтримує проект, оскільки благодійність в ці часи - це не лише благородно, але й необхідно. Дякуємо Володимиру ГлащенковуГолові Наглядової Ради Молокія за чудові світлі ідеї та закликаємо ресторанні заклади по усій Україні долучатись та створювати святковий настрій усім, хто цього зараз найбільш потребує.
Бажаємо усім безпечних свят!

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям