Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Як у Дніпрі відсвяткували Китайський новий рік

5 та 6 лютого у центрі Дніпра святкували Китайський Новий рік. Заради свята вулицю Барикадну на два дні перетворили на імпровізований китайський квартал Чайна-таун із декораціями, точками продажу азійських страв та виступами артистів.

Одним із організаторів свята виступив учасник НРАУ Денис Жаткін та його заклад «Кастрюлька утюга варит рис». 
За словами Жаткіна, підготовка до зустрічі Китайського Нового року тривала близько двох місяців. Найцікавіше, що спочатку свято готували дуже камерним, навколо ресторану. 
«Але потім ми написали в соцмережах про те, що шукаємо партнерів, які можуть приєднатися до нас. До нас повалили пропозиції. А після цього міськрада покликала нас до себе та запропонувала зробити масштабне свято для всього міста. І ми вирішили спробувати», – розповів Денис Жаткін. 
Подія мала формат загальноміського квесту, де гості пересувалися від локації до локації, відкриваючи для себе культурні портали в Азію. Гості свята мали змогу відвідати кулінарні батли та імператорські чайні церемонії, подивитися на виставу китайського традиційного театру сицюй та шоу бойових мистецтв, познайомитися із живописом Ці Байши, китайською каліграфією, історією та філософією.
Кульмінацією свята став танок Золотого дракона й дивовижне фаєр-шоу, яке закликало до міста китайського злого духу Няня. Згідно китайським легендам, злий дух з’являвся щороку, тому люди збирали для нього їжу, щоб він не їв їхніх запасів і не знищував села. Проте одного дня злий дух злякався хлопчика, який був одягнений у червоний одяг, і з того часу вулиці прикрашали червоними ліхтарями, сувоями та іншими декораціями. 
Також у Дніпрі відбулася церемонія бажань у персикового дерева (аналог нашої новорічної ялинки). Будь-який бажаючий міг написати бажання на листку і кинути його до дерева – згідно китайським традиціям, так бажання обов’язково здійсняться.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям