Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
CMO Monobank Анатолій Рогальський розповів про ефективний маркетинг

Провели чергову зустріч Клубу маркетинг директорів НРАУ. Спікером зустрічі цього разу став CMO Monobank Анатолій Рогальський, який поділився досвідом комунікацій у бізнесі – зокрема, розповів про те, як працює відділ маркетингу в Monobank.

За словами Анатолія, всю комунікацію в компанії веде лише одна людина. І це, власне, він. Усе все, що можна, в маркетингу Monobank віддається на аутсорс. Завдання на розробку ставлять всі менеджери. Великі завдання пріоритезуються фаундерами.
Найкращою мовою комунікації, на думку Рогальського, є принцип «просто про складне». Якщо ви не знаєте, що це таке, варто почитати книжки «Пиши, скорочуй» та «Ясно, зрозуміло».
«Платних публікацій у ЗМІ немає. Запуски та активності тестуються соцмережами фаундерів, щоб отримати швидке охоплення та фідбек перед прямою комунікацією з клієнтом та для усунення недоліків», – розповів Рогальський.
Відповідаючи на запитання, якою є основна стратегія бізнесу зараз, СМО Monobank назвав пріоритетом залучення нових клієнтів.
«Одна з цілей найближчого часу – залучення більш дорослої аудиторії. Найефективніший інструмент із залучення клієнтів — «приведи друга». Це близько 45% трафіку нових клієнтів. Що стосується найкращого інструменту з перетворення звичайного клієнта на лояльного, то це зручність сервісів та всілякі плюшки», – поділився Рогальський.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям