Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Премія СІЛЬ, чорний список блогерів, скорочення виробництва вина: дайджест гастрономічних новин

Національна ресторанна асоціація України продовжує слідкувати за подіями у гастрономічній сфері та переповідає найцікавіші з них.

Так, у Києві відбулася церемонія нагородження ресторанної премії СІЛЬ –– головної щорічної події для професіоналів ресторанної індустрії та гостей закладів, які активно стежать за розвитком ресторанного бізнесу в Україні.
Цьогоріч за мідні сковорідки в 17 номінаціях премії змагалися 145 закладів із 22 міст України. Серед цьогорічних переможців –– чотири заклади є учасниками Національної ресторанної асоціації України. Так, Foundation Coffee Roasters з Одеси перемогли в номінації «Найкраща кав’ярня», заклад Vino e Cucina. Ristorante/Enoteсa з Київ став переможцем у номінації «Найкращий ресторан з винною картою», THIS IS ПИВБАР (Київ, вул. Лисківська) отримав сковорідку як найкращий пивний ресторан, а «Жизнь Замечательных Людей» (Київ) вкотре отримало звання найкращого міського кафе.
Тим часом, авторитетна міжнародна премія в галузі архітектури та дизайну Dezeen Awards 2021 оголосила імена 11 переможців у категорії Найкращий інтер’єр. У номінації Найкращий інтер’єр бару чи ресторану переміг київський ресторан «Їстетика», над яким працювала студія дизайну Yakusha Design.
«Простір досить сюрреалістичний, у ньому цікаво використані матеріали та текстури. Дизайн дуже простий, але в ньому є так багато текстур із приголомшливою композицією. Дизайнерам вдалося створити загалом чистий, простий інтер'єр, який при цьому зберігає культурний відтінок», –– так представники журі прокоментували вибір переможця у цій номінації.
Тим часом китайський ресторан із безлімітною їжею забанив відвідувача за те, що той надто багато їв. Мова йде про китайського блогера на прізвище Канг, який робить стрими з поїданням різної їжі: заклад вніс хлопця до чорного списку.
Блогер поскаржився у соцмережах на те, що йому заборонили відвідувати шведський стіл із барбекю з морепродуктів у ресторані Handadi в місті Чанша після низки випадків: у перший візит він з’їв 1,5 кг свинячих ніжок, а під час наступного відвідування –– близько 4 кг креветок. Власник ресторану вважає, що Канг завдає йому збитків. У зв’язку з цим він заборонив доступ до ресторану всім стримерам.
У Британії нещодавно шість десятків людей виявилися замкненими в пабі на три дні. 
Мова йде про співробітників і гостей пабу Tan Hill Inn у Йоркширі, які прийшли на концерт триб’ют-гурту Oasis. 
Справа в тому, що заклад Tan Hill Inn знаходиться в національному парку і пов’язаний з навколишнім світом лише двома стежками, які засипало метровим шаром снігу. Крім цього, снігом замело й двері паба, а вітром обірвало дроти. Рятувальникам знадобилося три дні, щоб розчистити дорогу та звільнити постраждалих. Вони, втім, кажуть, що добре провели час: персонал паба забезпечував усіх їжею та напоями і навіть розважав традиційними квізами.
У світі тим часом скорочується виробництво вина. Цього року світове виробництво вина досягло рекордно низького рівня – близько 250 мільйонів гектолітрів. Основна причина проблем із виробництвом — це невисока врожайність в Європі, зокрема у трьох найбільших виноробних країнах: Італії, Франції та Іспанії. 
Нещодавно опубліковані дані Міжнародної організації виноградарства та виноробства (OIV) підтверджують погіршення ситуації. За оцінками OIV, загальне світове виробництво вина сягне близько 250 млн гектолітрів (в діапазоні від 247 до 253 млн. гектолітрів). Ці показники є дуже близькими до врожаю 2017 року, який становив 247 млн ​​гектолітрів і став історичним мінімумом за більш як двадцять років. На зниження обсягів 2021 року вплинули неврожайні попередні два роки: тоді підсумки також не вражали (2019 рік – 258 млн гектолітрів та 2020 рік – 262 млн гектолітрів). 

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям