Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Андрій Федорів: «Бізнес попри все. Сьогодні й завтра»

В рамках Платформи стратегічного розвитку НРАУ відбулась онлайн зустріч з українським маркетологом, керівником і засновником компанії Fedoriv Group, інвестором Андрієм Федорівим. Зустріч була присвячена такій темі: «Бізнес попри все. Сьогодні й завтра».

Андрій Федорів розповів про роботу компанії Fedoriv Group під час війни, як розвивається компанія в цей час, якими проектами зараз займаються, торкнувся теми світових тенденцій, поділився розповідями про цікаві проекти, які вдалося втілити компанії Fedoriv Group за останній час, в яких - стати інвесторами.
З середини березня 2022 року компанія Fedoriv Group сфокусувала свою увагу на створенні фандрайзингової онлайн-платформи United 24, ініціатором якої є Президент України Володимир Зеленський, а замовником - Міністерство цифрової трансформації. Це сучасне вікно для взаємодії з міжнародними організаціями, містами, відомими людьми. Платформа United 24 працює за трьома напрямами: оборона та розмінування, медична допомога, відновлення України. Вже зібрано понад 200 мільйонів доларів.
Щодо ресторанного маркетингу Андрій Федорів висловив думку, що все будується на особистості самого ресторатора – засновника закладу, а його харизма, талант і досвід важливіші за маркетинг, потрібно робити «love mark». Андрій порадив дивитися на сферу ширше, експериментувати з форматами. Сьогодні креативність полягає не в естетиці, а в пошуку нових рішень для розв’язання старих проблем, в нових технологіях і підходах. Спікер відповів на питання учасників онлайн зустрічі.
Дуже дякуємо Андрію Федоріву за участь у зустрічі з рестораторами.
Щоб стати учасником НРАУ та мати змогу особисто бути присутніми на наших заходах, пишіть нам на нашу адресу: nrau.info@gmail.com 

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям