Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Найперспективніші напрямки foodtech, у які інвестори вкладатимуть гроші

Попри те, що під словом foodtech дуже часто люди мають на увазі онлайн-сервіси доставки їжі з магазинів і ресторанів, насправді поняття цього терміну є набагато ширшим. Foodtech, тобто food technology насправді є інтеграцією цифрових технологій у весь харчовий ланцюг: від фермерських господарств і харчового виробництва до упакування, зберігання, приготування, доставки й утилізації їжі.

Розповідаємо про найперспективніші напрямки foodtech, у які інвестори вкладатимуть гроші найближчі кілька років.
ДОСТАВКА З МАГАЗИНІВ І РЕСТОРАНІВ
Близько 60% обсягу інвестицій у світовий фудтех припадає на онлайн-доставку їжі з магазинів і ресторанів. На цьому ринку розвиваються американські DoorDash, Instacat, Uber Eats, європейські Glovo, Deliveroo, Delivery Hero, Just Eat, Takeaway.com. На українському ринку впевнено лідирує Raketa, Zakaz.ua та Glovo.
MEAL KITS АБО КОНСТРУКТОРИ ЇЖІ
Еволюцією традиційної доставки називають доставку набору інгредієнтів для приготування страв за рецептами вдома. Західні конструктори рухаються у бік розробки пропозиції певних груп споживачів: веганів, людей з непереносністю глютену та лактози, прибічників органічного харчування тощо.
Кілька років тому найбільший світовий сервіс доставки meal kits — німецький HelloFresh, який оцінили в €2,6 млн — придбав конструктор органічної та безглютенової їжі Grean Chef. 
СЕРВІСИ РЕКОМЕНДАЦІЙ
Тут одразу хочемо зробити уточнення: сервіси рекомендацій із власними онлайн-супермаркетами. Серед успішних прикладів — данський сервіс Vivino, який є найбільш завантаженим у світі винним додатком і найбільшим винним онлайн-супермаркетом. 2018 року компанія залучила інвестиції в обсязі $20 млн, а у 2020-му заробила близько мільярда доларів на продажі вин.
ФЕРМЕРСЬКИЙ ФУДТЕХ
Фудтех у сільському господарстві охоплює величезний спектр інновацій: генна інженерія, виробництво комах, роботи, вертикальні ферми, сільськогосподарські дрони та блокчейни.
Перспективний напрямок у сфері вертикальних ферм — компактні ферми, що дозволяють вирощувати овочі та зелень у супермаркетах та інших обмежених просторах. Кілька років тому розробник подібних ферм, берлінський стартап Infarm, залучив інвестицій на €25 млн і почав розширюватися за межі Німеччини.
РОБОТИЗОВАНІ РЕСТОРАНИ ТА КАФЕ
Компанія Zume Pizza з Кремнієвої долини, яка у 2015 році почала використовувати роботи для приготування піци, вже за кілька років після старту отримала $375 млн від японської SoftBank Group на розвиток проєкту роботизованих фудтраків.
У Франції стартап EKIM кілька років тому залучив $2,6 млн для проєкту піцерії з роботами, які, крім піц, вміють робити десерти, салати та напої. А брюссельська компанія Alberts robot SmoothieStations тим часом вже встановила роботів, які роблять смузі з інгредієнтів на ваш вибір, взаємодіючи з мобільним додатком. 
СКОРОЧЕННЯ ХАРЧОВИХ ВІДХОДІВ
Шведська foodtech компанія Karma вже залучила $12 млн на розробку додатка, який допомагає супермаркетам розпродати залишки продуктів зі строком придатності зі знижкою не менше 50%. Karma позиціює себе як екологічний сервіс, метою якого є скорочення обсягу викинутої їжі.
ЦИФРОВІ СИСТЕМИ ДЛЯ РОЗДРІБНИХ МЕРЕЖ
Французький стартап Wynd — це програма для комплексного управління супермаркетів і ресторанів: для контролю складських запасів, онлайн та офлайн-продажів, роботи персоналу та створення звітів з єдиної програми. Платформа інтегрована з CRM сервісом і дозволяє бачити профіль клієнта в момент покупки, таким чином показуючи та оновлюючи інформацію про його переваги. Платформу вже використовують мережі Carrefour, Total, MK2. Кілька років тому Wynd залучив $72 млн інвестицій. 
РОЗУМНА ТЕХНІКА ДЛЯ КУХНІ
Смарт кухонні технології стають доступнішими. Так, кілька років тому компанія June випустила «розумну» піч другого покоління за ціною $600, тоді як перші печі June коштували $3000.
«Розумна» піч управляється з програми смартфона, оснащена вбудованою камерою, яка автоматично розпізнає 50 продуктів, пропонує відповідні рецепти, контролює температуру та передає зображення на смартфон.
У 2018 році компанія Amazon інвестувала в June та інтегрувала в піч програму власної мережі органічної їжі Whole Foods. Тепер піч може автоматично готувати усі продукти з магазинів Whole Foods.
3D-РЕСТОРАНИ
Один із найновіших напрямків foodtech. За словами засновника британського стартапу FOODNIK Антона Добрженські, в майбутньому 3D-ресторани стануть драйвером харчової промисловості.
У першому у світі 3D-ресторані проєкту FOODNIK Food Ink у Лондоні на принтерах роздруковані меблі, столові прилади та самі страви. Крім того, деякі ресторани вже використовують 3D-друк для приготування окремих страв з меню: Melisse у Санта-Моніці, США, La Enoteca at Hotel Arts у Барселоні, La Boscana в іспанському місті Льєйда, Smith у голландській Вольвезі.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям