Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Нові правила оформлення чеків при продажі алкоголю в закладах громадського харчування

Міністерство фінансів України внесло зміни в правила оформлення чеків при продажі алкогольних напоїв у закладах громадського харчування. Відтепер у чеках з’явиться реквізит з номером марки акцизу на алкоголь. Але заповнювати його наразі не є обов'язковим.

Так, раніше своїм наказом Мінфін доповнив форму фіскального касового чеку реквізитом цифрового значення штрихкоду марки акцизу на алкоголь. Цей наказ набув чинності 1 липня і до 1 жовтня нові вимоги не поширювалися на чеки з реєстраторів розрахункових операцій (РРО), які включені до держреєстру. Також до 1 жовтня програмне забезпечення РРО повинно було бути доопрацьовано виробниками, аби додати реквізити номеру акцизу до форми чеків.
Водночас у Мінфіні пояснили, що законом про застосування РРО наразі не передбачено обов’язку вказувати цифрове значення акцизу на алкогольні напої у чеках.
Відповідно з 1 жовтня у податкових органів не виникатиме підстав накладати штрафи на компанії, якщо ті не зазначатимуть номер акцизної марки у чеках.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям