Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
39 учасників і 400 закладів: НРАУ об’єднує рестораторів з усієї країни, аби разом відстоювати інтереси галузі

У приоритетах Національної ресторанної асоціації України — взаємодія з органами державної влади, лобіювання інтересів ресторанної галузі, просування необхідних галузі законів, справедливі правила гри, а також безпека ведення бізнесу в Україні.

Про це учасники Асоціації заявили під час офіційної презентації НРАУ. Навесні 19 фаундерів засновали Асоціацію, а сьогодні її представляють близько 400 закладів. В найближчих планах — розширення, тож НРАУ радо запрошує приєднатись до них усіх гравців ресторанного ринку, аби разом покращувати сферу гостинності в Україні. 
«Тільки об’єднуючи всіх рестораторів ми можемо змінити ситуацію на краще», — переконані учасники НРАУ.
«Ми вважаємо, що ресторанна галузь виросла настільки, що має дуже великий вплив на українську економіку. Ресторатори — помітні гравці економічного ринку, вони ставлять амбітні цілі та хочуть розвивати галузь гостинності в нашій країні. І в рамках НРАУ ми готові знайомитися між собою, ділитися досвідом і розповідати про ідеї та подальші дії», — кажуть у НРАУ.
Сергій Гусовський, координатор правління НРАУ 
Ресторани Гусовських (Pantagruel, Napule’, «Шоті», Adelle)
«Це велика честь допомагати координувати діяльність унікальної бізнес структури, що створена за сучасними міжнародними стандартами і працює на користь її учасників. Це вперше за 30 років існування України ресторатори зібралися в такому форматі. Всі хто, входить до НРАУ, разом формують порядок денний. Така ресторанна асоціація існує вже близько 100 років в США і є досить впливовою в контексті захисту інтересів її учасників. Бажаємо, щоб в Україні було так само!
НРАУ налічує 40 учасників, за якими стоять близько 400 ресторанів по всій Україні. Всі члени асоціації можуть входити в ту чи іншу платформу, на даний момент їх існує 7. Наразі асоціації півроку. Кожні учасники вносять членські внески і хочу висловити вдячність їм, що вони є донорами, які підтримують нас, ми відчуваємо таку довіру вид них». 
Георгій Піонов, Член правління НРАУ
Argentina Grill
«Це Business membership organization, де учасниками організації мають бути бізнеси. Ми є класичною бізнес-організацією і наша довгострокова візія —  відкрита платформа, де кожен з учасників може стати найкращою версією себе. Стати ефективніше, заробляти більше. 
У складі нашої асоціації найбільші гравці ринка, для яких ресторани — справа їхнього життя. Цінності організації — відкритість, співпраця, ефективність.
Розповім більше про нашу маркетинг-платформу. Її метою є донесення інформації про нас, наший діяльності для всіх потенційних членів. Всі наші напрацьовування є на нашому сайті nraua.org — тут окрім наших смислів і цінностей, ми ділимося усіма звітами про нашу діяльність.
Асоціація спрямована не тільки на рестораторів, а й на інших учасників ресторанного бізнесу. До нас можуть приєднуватися інші асоціації і також інші бізнеси, які працюють в цій сфері.
Бізнеси в усьому світі повинні працювати над цінністю створення і платформа Сергія Гусовського наразі займається цим питанням. Можливо, доведеться внести деякі зміни в законодавство, щоб це запрацювало. Друга цінність для рестораторів — спілкування. Можливість зустрітися разом на всіх внутрішніх заходах НРАУ. Також це можливість навчатися, а значить бути попереду.
Плануємо запустити свій медіа-центр, в якому будемо навчатися і розвиватися». 
Тарас Середюк, член правління НРАУ
Cпіввласник MAFIA, ВАО, NAM, CASTA, Georgia
«Ми на рівні фаундерів об’єднали 19 організацій. Щомісяця до нас приєднується 5-7 нових організацій і кожен з них є серйозним учасником ринку. Наша мета — об’єднати ще більше людей навколо себе, адже разом ми можемо зробити набагато більше, ніж кожен із нас окремо. Це ми бачимо на прикладі того, що ми зробили з літніми майданчиками в цьому сезоні, на рівні того, як ми брали участь в конференції щодо авторських прав, на прикладі того як ми готуємося до локдауну. 
Участь в НРАУ — це досвід, який більше неможливо десь отримати, адже кожен з учасників ділитися ним всередині НРАУ. Запрошую всіх взяти участь в конференції на виставці FORECH, буде додаткова можливість поспілкуватися та запитати про деталі». 
Тарас Ковальчук 
Член правління НРАУ
власник закладів «Леліва», bistro Cool'Baba, «Лисий» (Тернопіль)
«В регіонах працювати, мені здається, трохи важче, ніж у столиці. Адже в Києві влада під боком, більшість тренінгів, виставок також проходят в столиці. А в регіонах трохи інша ситуація. Приєднавшись до НРАУ, є можливість спілкуватися з різними гравцями ринку, дізнатися про статистику. А віднедавна, коли почали працювати внутрішні клуби НРАУ, це дало змогу залучати лінійний персонал до навчання й обговорення питань. В регіоні такого не існує, мої працівники після столиці приїжджають з натхненням і розумінням, куди рухатися далі. Це дає можливість зрозуміти, де ти знаходишся та куди рухаєшся. 
Я очолюю платформу закупівельних ініціатив — це формат, коли спільно можно домовитися про постачання на групу компаній. І зараз ми домовляємося, які додаткові можливості ми можемо надати учасникам НРАУ». 
Сергій Гусовський, координатор правління НРАУ 
Ресторани Гусовських (Pantagruel, Napule’, «Шоті», Adelle)
«Декілька слів про платформу яку я маю честь координувати — Government & Relationship.  Наприклад, це конкретні пропозиції щодо змін до постанови уряду №1236 щодо коронавірусу. З консультацією нашого юриста ми надали конкретні пропозиції в порівняльних таблицях, а вже наступного тижня відбудеться круглий стіл і ми детально поговоримо, які зміни були внесені. 
Вже згадували про літні майданчики, ми так само підтримали Савву Лібкіна в його непростих стосунках з прокуратурою щодо ресторану “Дача”. Одна з дискусій зараз йде про диверсифікація в ПДВ — для ресторанів варто знизити ставку до 7%, як вже було зроблено для готелів».
Олена Мальцева
Членкиня Спостережної ради НРАУ
директорка з розвитку бізнесу kmbs
професорка kmbs
«Наявність професійної бізнес асоціації тільки додає ваги ресторанному бізнесу, а ще стане великим інфраструктурним елементом України і внесе ВВП не менше, ніж технологічний сектор. Це все про взаємозалежність. І ми всі потрібні один одному. Ви маєте вплив на всю країну, завдяки цьому гастрономічний туризм буде розвиватися. Я всім раджу долучатися до НРАУ». 
Михайло Бейлін 
Член Спостережної ради НРАУ 
співзасновник і співвласник мережі ресторанів LaFamiglia,
KYIVFOODMARKET і компанії виїзного обслуговування LFC
«Важливо відзначити, що це логічний хід розвитку індустрії. Коли гравці об’єднуються з метою формувати нові стандарти, ділитися знаннями, визначати політику галузі по відношенню до держави і навпаки. Це елемент дорослішання ринку.
Загальноприйнята догма, що в Україні є кілька індустрій, за які відверто не соромно — включаючи агро й IT. Мені здається, що сектор гостинності, який росте і розвивається, також буде елементом ідентифікації нашої країни.
Маємо активні плани з регіональної представленості. Вже зараз представлена ​​велика кількість членів з Дніпра, Харкова, Одеси, Львова, Тернополя та це тільки початок. Тому наша сила в нашій єдності!». 
Володимир Патіс
Член Спостережної ради НРАУ
президент Української асоціації меблевиків
«Сьогодні для України ресторанна галузь — це показник, на який звертають увагу. Раніше кожного разу, коли повертався з-за кордону, казав, що жалкую, що в нас такого ресторану немає. А зараз кожного разу повертаюся і розумію, що це вже не дивує. В нас сервіс набагато краще, рівень гастрономії один з найвищих в світі. Я бачу неймовірний потенціал в галузі по кількості туристів, адже всі відкривають для себе країну через сферу гостинності». 
Також НРАУ запрошує всіх рестораторів брати участь у важливих конференція ресторанної галузі. Найближча подія — міжнародний експофорум ресторанно-готельного бізнесу та клінінгу FoReCH, який відбудеться з 29 вересня по 1 жовтня в Києві. 
Національна ресторанна асоціація Україна в рамках експофоруму представить програму «Які ідеї працюють в умовах нестабільності в ресторанному бізнесі». Своїми ідеями поділяться Сергій Гусовський, Савелій Лібкін, Михайло Бейлін, Тарас Середюк,  Андрій Романенко, Геннадій Медведев і Жорж Піонов.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям