Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
“Ресторанне рагу” про навчання персоналу

Вчора учасники НРАУ провели 2-гу зустріч клубу “Ресторанне рагу” за координації Андрія Магалецького, співзасновника компанії Restetika, учасника Асоціації.

Темою зустрічі було навчання персоналу. Тому, основною аудиторією заходу були HR-директори ресторанів та співвласники закладів, які відповідають за роботу з персоналом.
Своїм багатим досвідом по темі поділились Олег Бублик (операційний директор Gianni Group) та Олена Пустовіт (HR директорка La Famiglia). Вони розповіли про усі етапи підготовки та утримання співробітників у їхніх компаніях: від знайомства, відбору та стажування, до підвищення кваліфікація вже лояльних працівників та формування індивідуального плану їхнього кар'єрного розвитку. 
Олег розповів про Школу гостинності, яку проходять усі нові члени Gianni сім'ї, про їхню піраміду цінностей та підбір персоналу до закладів мережі. Учасники дізнались про високі стандарти сервісу та вимоги до персоналу у Gianni Group.
Олена детально розкрила тему навчання як на етапі стажування, так і обміну досвідом персоналу з різних закладів мережі, внутрішнє навчання працівників закладів, так звані “освітні п’ятихвилинки”. Розповіла спікерка і про методики оцінювання персоналу та досвід La Famiglia у користуванні ними, і про допоміжні цифрові засоби та програми, які допомагають в роботі HR.
Ми надзвичайно вдячні усім, хто взяв участь у засіданні. Плануємо продовжувати блок “Персонал” та й далі проводити засідання клубу “Ресторанне Рагу” кожної другої середи. Запрошуємо до активної участі всіх зацікавлених практикуючих рестораторів!
Якщо Ви ще не член НРАУ і бажаєте приєднатися до нашої професійної бізнес-спільноти, пишіть нам на нашу адресу: nrau.info@gmail.com

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям