Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Результати діяльності НРАУ за жовтень-грудень 2021 року

Розповідаємо про результати діяльності НРАУ за жовтень-грудень 2021 року

- Представники Асоціації взяли участь у 5 великих офлайн зустрічах, пресконференціях, презентаціях, зокрема й у нагородженні премії СІЛЬ.
- Організовано та проведено 2 великі офлайн зустрічі членів НРАУ.
У грудні проведено Загальні збори учасників та затверджено Положення про участь у НРАУ та Етичний кодекс НРАУ. 
- Проведено Засідання Спостережної ради, на якому було затверджене Положення про Спостережну раду НРАУ, обговорено результати роботи за 9 місяців та обговорення напрямків розвитку Асоціації.
- Залучено нових членів Асоціації — 23 ресторани із Києва, Прилук, Бердянська, Черкас, Одеси, Львову.
- Залучено 2 постачальники, офіційних партнерів НРАУ: ТОВ «Суші продукт плюс» і ТОВ «Преміум Спірітс Брендс» (TM Staritsky & Levitsky та TM Distil № 9).
Робота клубів і платформ НРАУ у 4 кварталі 2021 року
- Проведено 2 зустрічі Клубу маркетинг директорів: зі співвласником «Планета Кіно» Дмитром Деркачем та СМО monobаnk Анатолієм Рогальським, під час яких учасники дізналися про клієнтський досвід, унікальність бренду та ефективну комунікацію.
- Проведено 4 бізнес-сніданки для HR директорів, на яких учасники обмінювались досвідом та обговорювали варіанти розв’язання спільних проблем HR-ів у ресторанній сфері.
- Проведено 2 зустрічі Клубу закупівельних ініціатив, де учасники обмінюються досвідом щодо спільних закупівель, пошуку оптимальних постачальників та умов закупівель товарів для членів Асоціації.
- Платформа стратегічного розвитку провела офлайн зустріч для аналізу проведеної роботи за попередній період та обговорення подальших кроків. У першому кварталі 2022 року планується проведення загальної стратегічної сесії з учасниками НРАУ.
- Платформа адвокації та безпеки провела 2 засідання, на яких розглянула та затвердила Регламент роботи гарячої лінії юриста. Також було підготовлено та опрацьовано аналіз практики судів, офіційні звернення в держоргани та юридичні довідки по поточних питаннях. 
- Платформа досліджень і трендів провела роботу з пошуку статистичних даних, а також пошук аналітичних компаній для підготовки аналітики та звітності щодо об’єму ринку ресторанної галузі.
- Платформа лобіювання та GR проводить онлайн зустрічі на щотижневій основі. Основними питаннями для розгляду платформи були: введення нових карантинних вимог, пошук шляхів зниження ставки ПДВ для ресторанного бізнесу.
- Платформа маркетингу та комунікацій проводить онлайн зустрічі на щотижневій основі. За даний період було вирішено та реалізовано встановлення CRM системи Бітрікс24 для роботи офісу із потенційними та чинними членами Асоціації, запущено діджитал рекламну кампанію у соцмережах для залучення нових учасників, створено та імплементовано контент план для соцмереж.
Діяльність НРАУ:
- Понад 400 ресторанів із різних міст України;
- 7 постійно діючих платформ з напрямками: стратегічного розвитку, лобіювання та GR, розвитку ресторанного бізнесу, дослідження та трендів, маркетингу та комунікації, адвокації та безпеки, спільних закупівель;
- Щотижневі засідання Правління для постійного моніторингу та координації діяльності Асоціації;
- Дирекція НРАУ для проведення операційної діяльності, проведення внутрішніх та зовнішніх комунікації, організації заходів, імплементації рішень Правління;
- Постійно діючий юридичний центр, гаряча юридична лінія по буднях з 11:00 до 13:00 за номером телефону +38 067 280 37 60, безкоштовно для членів Асоціації.
Запрошуємо долучитись до активної роботи у Платформах та Клубах НРАУ! 

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям