Підтримка +38 067 362-05-42
Приєднатися
Стартував клуб «Ресторанне рагу»

2 листопада відбулось перше засідання дискусійного клубу для рестораторів «Ресторанне рагу», ініціатором та ведучим якого виступив учасник НРАУ, співвласник компанії Restetika Андрій Магалецький.

Ініціатором та ведучим клубу для рестораторів «Ресторанне рагу» виступив учасник НРАУ, співвласник компанії Restetika Андрій Магалецький. Долучитися до клубу та взяти участь в обговоренні виявили бажання ресторатори та топ-менеджери таких закладів: La Famiglia  (м. Київ), Pesto Cafe (м. Київ), Gianni Vino (м. Дніпро) та Гойра Груп (м. Чернівці).
На першому засіданні обговорювали тему «Проблеми із персоналом ресторанних закладів», а саме: чи важко знайти сьогодні кваліфікованого спеціаліста ресторанного закладу: офіціанта, кухара, кондитера, керуючого, менеджмент; наскільки багато персоналу виїхало за кордон і як знаходять їм заміну серед внутрішньо переміщених осіб. Обговорили рівень настрою та бажання і мотивації працювати у працівників у зв’язку з постійним вимкненням світла, відключенням води та тривогами по всій країні. Торкнулися теми навчання персоналу та оплати праці на сьогодні.
Учасники клубу запропонували створити внутрішній канал або електронну платформу для пошуку персоналу ресторанних закладів в різних регіонах країни, а також визначили теми для обговорення на наступних засіданнях. Тому незабаром плануємо обговорити системи навчання персоналу, шляхи їхньої мотивації та показники ефективності роботи, а також розглянемо таку цікаву тему як ресторанний маркетинг.
Щоб стати учасником НРАУ та мати змогу особисто бути присутніми на наших заходах, пишіть нам на нашу адресу: nrau.info@gmail.com

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям