Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Оголошено найкращі ресторани Близького Сходу та Північної Африки

Авторитетний рейтинг 50 Best уперше представив рейтинг ресторанів Близького Сходу та Північної Африки. Раніше списки найкращих ресторанів існували для Європи, Азії, Латинської Америки та всього світу.

На першому місці опинився ресторан 3 Fils (Дубай, ОАЕ). За словами експертів рейтингу, цей заклад «руйнує будь-які ваші упередження про якісні ресторани Дубаї». Незалежний ресторан, непомітний, неліцензований, дуже повсякденний, у якому водночас подають напрочуд смачну їжу. Меню шеф-кухаря Фредді Казаді включає преміальні азіатські страви, на які сильно вплинула Японія. Це заклад також було визнано найкращим рестораном ОАЕ.
Друге місце посів ресторан Zuma (Дубай, ОАЕ), у якому Павло Казановський та його команда створили власний канон японської кухні. Видатною стравою в меню, безумовно, є стейк ті-боун вагю, призначене для спільних трапез.
На третьому місці опинився ресторан OCD Restaurant (Тель-Авів, Ізраїль), у якому шеф-кухар Раз Рахав поєднує в меню ізраїльські страви та сирі продукти, створюючи несподівані інтерпретації. 
На четвертому місці — ресторан Trèsind Studio (Дубай, ОАЕ), очолюваний шеф-кухарем Хіманшу Сайні. Заклад було відкрито у 2018 році й відтоді його вважають втіленням індійської кухні в Дубаї. Цього року ресторан вже встиг отримати нагороду Art of Hospitality Award.
Закриває п’ятірку найкращих закладів ресторан Sachi (Каїр, Єгипет), меню в якому очолюють легкі закуски зі смаком і ароматом середземноморського узбережжя.
Також до десятки найкращих ресторанів Близького Сходу та Північної Африки потрапили: Orfali Bros Bistro (Дубай, ОАЕ), Fakhreldin (Амман, Йорданія), LPM (Дубай, ОАЕ), George & John (Тель-Авів, Ізраїль), Gaia (Дубай, ОАЕ).
Найкращою жінкою-шефом визнано Талу Башмі (Tala Bashmi) з ресторану Fusions by Tala (Бахрейн), а найкращим шеф-кондитером — Сахар Пархам Аль Авадхі (Sahar Parham Al Awadhi) з Burj Al Arab (Дубаї). 
Повний список переможців можна подивитися на офіційному сайті 50 Best https://www.theworlds50best.com/stories/News/mena-restaurants-2022-list-in-pictures.html

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям