Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
В Україні виділять 2 млн грн на популяризацію української кухні

На реалізацію стратегії з популяризації української кухні цього року буде виділено близько 2 млн грн. Про це повідомила голова Державного агентства України з розвитку туризму Мар’яна Олеськів.

Крім того, за її словами, 4 млн грн піде на проведення в Україні гастрономічної конференції Gastromasa, а ще 50 млн грн, передбачених відомству на маркетингові програми, також включають просування гастрономії.
Мар’яна Олеськів зазначила, що в питанні популяризації гастрокультури Держтуризму працюватиме спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України. Зокрема, планується ідентифікувати регіональні кухні по окремих регіонах, сформувати кошик продуктів та страв для просування у світі, а також запускати відповідні рекламні кампанії. Роботу в цьому напрямку планують вести спільно з дослідниками української гастрономії та шеф-кухарями.
«Наше завдання — працювати з шефами, допомагати їм вчиться, привозити сюди інших шефів, привозити міжнародні заходи, говорити з різними міжнародними заходами, щоб вони запрошували наших шефів. Коли цей нетворкінг здійсниться, це стане великим плюсом для розвитку гастрономії тут», — цитує Олеськів інформаційна агенція «Інтерфакс». 

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям