Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
У Києві відбудеться одна з головних гастроконференцій світу Gastromasa

Наступного року в Києві відбудеться Gastromasa – одна з головних гастроконференцій світу, яка об’єднує зірок гастрономічного світу з різних країн, прагнучи створити культурні зв’язки в сфері кулінарії. Метою цього заходу є створення комунікаційних і культурних мостів між різними країнами.

Меморандум про проведення заходу в Україні було підписано на форумі «Велике будівництво: авіація та туризм» головою Державного агентства з розвитку туризму України Мар’яною Олеськів та генеральним директором групи Sözen Group, засновником Gastromasa Сьозеном Гьокменом.
Раніше конференція постійно проходила у Стамбулі, проте 2022 року, після підписання відповідного меморандуму, відбудеться в Києві.
«У Gastromasa ми від самого початку прагнули створити міст між культурами, і сьогодні я щасливий повідомити, що ми перетнули кордони і перетворили цю організацію на глобальний бренд. Сьогодні ми вжили заходів, щоб зробити Gastromasa не лише у Стамбулі, а й у Києві! Наша мета – познайомити світ з українською гастрономією», – написав у своєму Інстаграм Gastromasa Сьозен Гьокмен.
За словами Мар’яни Олеськів, роль держави в гастрономічному шоу – максимальна підтримка на старті та медіація на міжнародному рівні.
«З 2015 року Gastromasa об’єднує найвпливовіших професіоналів кулінарної справи і є міжнародним брендом, за яким пильно стежить увесь світ. Подібні події щороку приваблюють тисячі гостей. Тепер це надасть додатковий імпульс розвитку туризму і в Україні. Вірю, що Gastromasa покаже українську кухню і культуру з нового боку. Адже гастротуризм в Україні, з її кулінарним багатством та різноманіттям, це можливість не тільки привабити туристів, але й змусити їх повертатися в Україну знову і знову», — заявила Мар’яна Олеськів. 
Вже відомо, що Gastromasa-2022 в Україні триватиме кілька днів і охопить одразу два  українських міста — Одесу та Київ.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям