Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Дизайн їжі як мистецтво. У Стамбулі відбулася Gastromasa

У Стамбулі відбувся гастрономічний саміт Gastromasa, який на один день об’єднав найкращих шефів з усього світу.

Темою цьогорічної зустрічі став дизайн – мова йшла про роботу з меню в ресторанах, а також з візуалізацією їжі на тарілці.
«Гастрономія – унікальна платформа, де мистецтво перетинається зі смаком. Завдяки поєднанню витонченого смаку й вишуканого дизайну страви зі звичайних компонентів у руках знаних шефів стають справжніми шедеврами», – кажуть організатори заходу, порівнюючи кулінарію з іншими видами мистецтва.
Знані кухарі й кондитери розповіли про важливість дизайну в їжі, а також продемонстрували власні техніки приготування страв. 
Своїми секретами поділилися шефи, відзначені зірками «Мішлен»: Дабіз Муньос, Сирко Баккер, Антоніо Башур, Оріол Кастро, Андоні Луїс Адуріз, Томас Бюнер, Фабріціо Фіорані, Рікард Камарена, Дієго Ґерреро, Йоші Токуйоші, Джонатан Бернстен, Атсуші Танаката та багато інших.
А директорка рейтингу La Liste та ексдиректорка рейтингів The World’s 50 Best i 50 Best Bars Хелен Петріні розповіла, як заклад може потрапити до світових рейтингів. За її словами, для того, щоб роботу шефа та його ресторану помітили експерти, кухар має звертати увагу не лише на дизайн їжі та презентацію страви, а й на якість інгредієнтів, майстерність техніки та смаків, а також бути креативним і володіти неабиякою витримкою. 

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям