Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Україна може потрапити до гайду Мішлен

Минулого тижня наші друзі з Chef congress Fontegro Ukraine організували public talks з Екатерина Пугачева, головою журі The World's 50 Best Restaurants у Східній Європі, країнах СНД та Центральній Азії. Ми відвідали цю подію та записали кілька цінних порад від Катерини стосовно того, що необхідно зробити Україні для того, щоб потрапити у світові рейтинги та звернути на себе увагу експертів Мішлен і The World's 50 Best Restaurants.

Необхідно працювати над власним продуктом. Копіювати когось — однозначний провал. Необхідно знайти локальні продукти, створити навколо них їдею та просувати її у світовому масштабі.

Будь-який шеф має нести певну місію: створити власний стиль, за яким його страви будуть впізнавані, а також визначитися з соціальною концепцією/філософією, яку він несе у світ власною їжею. Для цього кожен шеф має всебічно й безперестанно розвиватися, зокрема, брати участь у світових профільних конференціях.

Необхідно створювати професійну спільноту шефів і рестораторів. В Україні має бути присутня в першу чергу людська ініціатива: певний голос, який просуватиме українську гастрономічну культуру і ресторанний ринок. Це можна робити як приватними силами, так і за підтримки держави.

Важливо залучати іноземні ЗМІ, блогерів і лідерів думок: необхідно, щоб вони теж відвідували Україну і писали особисті враження. А для того, щоб Україну відвідали представники гіду «Мішлен», необхідно створити в країні певну спільноту ресторанів високого рівня, бо заради одного закладу експертам немає сенсу їхати в нашу країну.

Україна має всі шанси шанси потрапити до рейтингів Мішлен, 12 forward, 50 Best, проте для цього необхідна консолідована співпраця усіх рестораторів і шефів.

Тому об’єднання, об’єднання і ще раз об’єднання. Приєднуйтеся до НРАУ, будемо разом «гойдати» гастрономічну історію!

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям