Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Чудові новини! Україна вперше бере участь у гастрономічній виставці Foire de Dijon.

Виставка відбудеться з 30 жовтня по 11 листопада у виставковому центрі Dijon Congrexpo, що в місті Діжон, регіон Франш-Конте (Франція).

Цього разу на ярмарку працюватиме український павільйон, де протягом 13 днів гості зможуть скуштувати українське вино, наливки, сир і м’ясні делікатеси, а також придбати кераміку, гончарні вироби і стильний етно-одяг від українських майстрів.
Крім того, на виставці працюватиме ресторан української кухні з одночасною посадкою до 50 гостей. Шефом ресторану стане Юрій Ковриженко, посол української кухні від Міністерства закордонних справ. Юрій вже підготував спеціальне меню з класичних страв української кухні: борщ, капусняк, котлети по-київськи, шовдар, сало. На десерт готуватимуть медовик, а з напоїв пригощатимуть збитнем, медовухою та узваром. 
Діжонський ярмарок входить у п’ятірку найкращих виставок у своєму форматі, поряд із Парижем, Марселем, Ліоном та Бордо. Цього року ярмарок святкує 100-річний ювілей.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям