Підтримка +38 067 507-64-68
Приєднатися
Українського шефа прийняли до головного ордену шефів Франції

Шеф-кухаря Юрія Ковриженка, який є амбасадором української кухні у світі, прийнято до головного ордену шефів Франції Disciples Escoffier International.

Disciples Escoffier International є поважним гастрономічним товариством, створеним для підтримки та популяризації традицій французької кухні. Місією товариства, яке отримало назву на честь видатного кулінара та провідного пропагандиста класичної французької кухні Огюста Ескоф’є, є підтримка та розвиток класичної французької кухні, зберігаючи традиції, але не уникаючи при цьому жодних інновацій. 
Нині Disciples Escoffier International налагоджує контакти між професіоналами та студентами, організовує гастрономічні заходи, на яких збираються знані кулінари та обговорюють високу французьку кухню. 
Юрій Ковриженко став першим українським шефом, прийнятим у товариство Disciples Escoffier International. Визначна для шеф-кухаря та України подія відбулася у Ніцці.
Як повідомив сам Ковриженко, ​​в Україні невдовзі буде створено філію Ордену, завдяки чому наша країна посяде видатне місце у світовій гастрономії.

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям