Підтримка +38 067 362-05-42
Приєднатися
«Золоті часи повернуться для ресторанної галузі України»

Так вважає доктор економічних наук, засновник Advanter Group, стратег і візіонер Андрій Длігач, який виступив 12 липня 2022 року на відкритому онлайн-засіданні Правління Національної Ресторанної Асоціації України.

Після 24 лютого відбулося прощання з радянським минулим, за вектором Україна йде у відкриту економіку, у світ інновацій і розвитку. А це означає бум як для ресторанної культури, так і галузі гостинності в цілому після закінчення війни.
У відкритому онлайн-засіданні взяли участь понад 30 учасників - членів НРАУ. Обговорили проблемні питання й болі ресторанної галузі сьогодні, а саме: роботу закладів під час повітряних тривог, правовий режим паління на літніх майданчиках, сплату податків, шляхи співпраці з місцевою владою щодо зменшення витрат на літні майданчики та оплату паркування, бронювання ключових співробітників. Також підтримали блокування роботи з проросійськими компаніями.
Учасники зустрічі погодились з необхідністю активізації роботи Асоціації й підтримки один одного.
Домовились і надалі проводити події, до яких можуть долучатися всі учасники НРАУ, підтримувати один одного й бути лідером галузі гостинності. 

Хто може бути учасником НРАУ

  • Ваш бізнес пов'язаний з індустрією гостинності України
  • Ви готові розвиватися у колаборації з нами для підвищення ефективності свого бізнесу та розвитку ресторанної індустрії
  • Ви розділяєте наші цінності та ідеї та готові активно працювати для їх реалізації
Рестораторам Партнерам Асоціаціям